Schakelmoment tool
Vrijwel iedereen heeft wat tijd nodig om van een bezigheid waar je je echt in hebt verdiept, naar een andere bezigheid te schakelen.
Zo kun je als therapeut tussen twee consulten wat tijd nodig hebben om de indrukken van het eerdere consult los te laten, voordat je aan het volgende consult kunt beginnen.
De Schakelmoment tool helpt jou om gemakkelijker van de ene bezigheid naar een andere bezigheid te schakelen.
De Schakelmoment tool doet dat door jou te helpen om datgene wat je zojuist gedaan hebt, gemakkelijker los te laten.
Je laat dan de indrukken die je opgedaan hebt ook sneller los, zodat je je weer helemaal fris open kunt stellen voor jouw volgende activiteit en je daar ook volledig op kunt richten.
Omdat je de indrukken die je opgedaan hebt, door de Schakelmoment tool sneller los kunt laten, zul je ook minder snel gestresst raken.
Voordeel van de Schakelmoment tool bedrijf voor een praktijk
Als je als therapeut de Schakelmoment tool voor jezelf aanvraagt, dan werkt deze, zoals ook in de inleiding aangegeven is, voor jou als je een cliënt behandelt.
Het voordeel van de Schakelmoment tool bedrijf voor jouw praktijk is dat de Schakelmoment tool bedrijf niet alleen voor jou als therapeut werkt, maar ook voor de cliënt, zolang hij of zij door jou behandeld wordt.
Jouw cliënt zal door de werking van de Schakelmoment tool bedrijf, datgene wat je in hem of haar losmaakt, duidelijk nog gemakkelijker loslaten.
Lees meer: Schakelmoment tool bedrijf
Voor wie
Iedereen kan z’n voordeel doen met de werking van de Schakelmoment tool. Je schakelt gemakkelijker van de ene bezigheid naar een andere bezigheid en je zult ook minder snel stress ervaren.
Niveau
De Schakelmoment tool werkt op het persoonlijkheidsniveau.
Werkt over levens heen
De Schakelmoment tool werkt over levens heen.
Niet in een Traject
Het is voor jouw beleving belangrijk om de ontvangst van de Schakelmoment tool bewust te ervaren.
Om deze reden komt de Schakelmoment tool niet in een Traject en kan deze Tool alleen apart aangevraagd worden.
Aanvragen
De Schakelmoment tool kan aangevraagd worden door de bijdrage voor de Schakelmoment tool van € 120,- over te maken op het rekeningnummer NL 98 RABO 0357 6111 01 van Stichting Wholisme o.v.v. ‘Schakelmoment tool en jouw voor- en achternaam'.
Vanuit het buitenland:
IBAN nummer: NL 98 RABO 0357 6111 01 en Swift code: RABONL2U
Onder vermelding van: ‘Schakelmoment tool en jouw voor- en achternaam'.
Activeren
Nadat je jouw bijdrage:
- onder vermelding van de juiste omschrijving: ‘Schakelmoment tool + jouw naam'
en
- naar het juiste rekeningnummer
hebt overgemaakt, kun je de Schakelmoment tool (direct) op het door jou gewenste moment activeren.
Bijdrage Schakelmoment tool
€ 120,-

